Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 53м2 на Староконстантиновское шоссе ул. в районе Выставка, Хмельницкий

75 000 $
-2.6%
3 213 643 грн
1 416 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
53 м2
Комнат:
1

Этаж:
1 из 10

Один санузел совмещенный

Код:
1906129
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#128293; ПРОСТОРА ТА ЗАТИШНА! 1-КІМНАТНА КВАРТИРА 53 м #178; В ЖК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ»! #128293; Шукаєте комфортне житло у зданій новобудові, де вже живуть сусіди та панує порядок? Пропонується велика 1-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших комплексів міста — ЖК «Олімпійський» на Старокостянтинівському шосе. Станом на 2026 рік це одна з найкращих пропозицій у форматі «заходь та живи»! Чому ця квартира — ваш ідеальний вибір: #127959; #65039; Здана та заселена новобудова: Вам не потрібно чекати закінчення будівництва чи терпіти постійний шум ремонтів навколо. Будинок обжитий, усі комунікації працюють стабільно. #128208; Продуманий простір (53 м #178;): Велика кухня з панорамним вікном: море світла та простору для ваших кулінарних ідей. Окрема гардеробна кімната: ідеальне рішення для зберігання речей, що звільняє кімнату від зайвих шаф. Високий перший поверх (на рівні другого): квартира розташована над комерцією, що забезпечує тепло, безпеку та приватність. #127777; #65039; Технології комфорту та автономія: Індивідуальне газове опалення: повний контроль над температурою в оселі та суттєва економія на платежах. Тепла підлога: встановлена на кухні та в санвузлі — максимальний затишок у холодну пору року. Квартира не кутова, що додатково гарантує збереження тепла. #128715; #65039; Повна готовність: Меблі залишаються! Вам залишається лише перевезти особисті речі. Це ідеальний варіант як для власного проживання, так і для миттєвої здачі в оренду. #128737; #65039; Безпека та інфраструктура двору: Закрита територія: огороджена прибудинкова зона з автоматичними воротами — ваш спокій та безпека. У дворі: сучасний дитячий майданчик, зони для відпочинку та достатня кількість паркомісць. #128205; Локація — престижна Виставка: Зручна транспортна розвязка, поруч ТЦ, супермаркети, спортивні клуби та все необхідне для комфортного міського життя. Не втрачайте шанс придбати якісне житло у 2026 році! #128222; Телефонуйте просто зараз! Організуємо перегляд у зручний для вас час! #ЖКОлімпійський #СтарокостянтинівськеШосе #ХмельницькийНерухомість #ПродажКвартир #1кімнатна #ЗаходьІЖиви #ІндивідуальнеОпалення #Новобудова2026 #Гардеробна