Позвонить Сообщение

Продам 4-к квартиру 69м2 на Героев просп. 12 в Соборном районе, Днепр

33 000 $
1 414 003 грн
479 $ /m2

Площадь:
69 / 43 / 7 м2
Комнат:
4
Тип:
Раздельные

Этаж:
9 из 10

Код:
1909403
Обновлено:
02-04-2026
Просмотры:  17
Агентство недвижимости
Шумілова Юлія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 4-кімнатної квартири, ЖМ Перемога, Найкраща ціна Пропонується до продажу 4-кімнатна квартира з дворівневим плануванням у зручній локації на ЖМ Перемога. Квартира у мінімальному житловому стані, потребує ремонту — чудова можливість зробити все під себе. Цікава пропозиція як для життя так і під інвестицію, бо ціна дуже вигідна. Також розглядають продаж по держ. программам Загальна площа: 69,2 м #178; Житлова площа: 43,8 м #178; Кухня: 7,4 м #178; Є великий балкон. Планування: 1 рівень: кухня, вітальня, спальня, санвузол 2 рівень: дві спальні, санвузол Встановлені металопластикові вікна, замінені радіатори опалення. Зручне розташування: поруч транспорт, магазини, набережна, школи та вся інфраструктура району.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212900402