Позвонить Сообщение

Продам Офис 304.9м2 на Ивана Франко ул. в Киевском районе, Одесса

298 975 $
12 810 652 грн
981 $ /m2

Площадь:
304.9 м2

Код:
1909614
Обновлено:
27-03-2026
Просмотры:  13
Агентство недвижимости
Office-manager
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонується до продажу просторе офісне приміщення 305 м² у престижному районі Одеси. 3 поверх 11-поверхового будинку, окремий вхід на поверх. Зручна локація, розвинена інфраструктура, хороша транспортна доступність. Планування: 11 окремих кабінетів різної площі Можливість об’єднання двох приміщень у open space ~100 м² Кухня 2 санвузли Просторий коридор Оснащення: Індивідуальне опалення (електрокотел) Кондиціонери Пожежна сигналізація Хороший робочий стан Додатково: Охоронювана територія Парковка для співробітників і клієнтів Солідне ділове оточення Підійде для офісу компанії, IT, навчального центру, медичних або сервісних послуг. Також відмінний варіант під орендний бізнес. Телефонуйте — надам деталі та організую перегляд.