Позвонить Сообщение

Продам дом 450м2 на Радужная ул. 73 в Княжичи с., в Броварском районе, Киевская обл.

420 000 $
17 996 401 грн
934 $ /m2

Площадь:
450 м2
Участок:
18 сот.

Этажей:
3

Код:
1911235
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  19
Агентство недвижимости
АН Level Group
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Подається будинок з цегли в с. Княжичі, Броварський район. Будинок повністю, автономний, газ, підвал. Є генератор, інвертор, Відстань до Києва 10км. В будинку 9 кімнат, 6 спалень. Побутова техніка: Холодильник, Пральна машина, Варильна панель, Плита, Посудомийна машина, Сушильна машина, Духова шафа, Мікрохвильова піч. Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Супутникове ТБ. Комфорт: Балкон, Камін, Душова кабіна, Автономний електрогенератор, Огорожа, Кондиціонер, Гараж, Цоколь, підвал, Автонавіс, Сигналізація, Тераса, Ванна, Сад, город, Автоматичні ворота, Сауна, баня, Підсобні приміщення, Альтанка, мангал. Комунікації: Асфальтована дорога, Газ, Вивіз відходів, Свердловина, Електрика, Каналізація септик. Інфраструктура (до 500 метрів): Автовокзал, Школа, Ресторан, кафе, Лікарня, поліклініка, Магазин, Аптека, Відділення банку, Зупинка транспорту.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22439877