Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 54м2 в Соломенском районе, Киев, метро Вокзальная

89 000 $
-2.7%
3 813 523 грн
1 649 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
54 / 20 / 25 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
25 из 26

Один санузел совмещенный

Код:
1914064
Обновлено:
19-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Коваленко Анастасія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Династія» | вул. Митрополита Липківського, 37В Пропонується простора однокімнатна квартира-студія у сучасному житловому комплексі «Династія». Адреса: вул. Митрополита Липківського, 37В Площа: 54 м #178; Поверх: 25-й Переваги квартири: • Функціональне планування: студія + велика гардеробна кімната • Два відкриті балкони з панорамним виглядом на місто • Дуже сонячна та тепла квартира • Будинок обладнаний генератором — працюють ліфти, опалення та водопостачання навіть під час відключень • Можливий продаж за програмою Єоселя (в безготівковій формі) Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції в нерухомість бізнес-класу. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Солом #700;янський район, поряд жд вокзал, ЖК Адамант, Time, Пори року, Смарагдовий, Solo park, Малахіт

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213235012