Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 27м2 на Соборная ул. 17 в Ирпень, в Бучанском районе, Киевская обл.

51 000 $
2 185 277 грн
1 889 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
27 / 10 / 6 м2
Комнат:
1
Тип:
Смежные

Этаж:
2 из 5

Один санузел совмещенный

Код:
1915699
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  8
Агентство недвижимости
Гаріфуліна Юлія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж однокімнатної квартири в ЖК «Молодість», м. Ірпінь Комплекс збудований та зданий в експлуатацію. Зручний виїзд до Києва та по місту. Зупинка транспорту в 3 хв. Поверх - 2/5 поверх Студія - 27,2 м2 Новий якісний ремонт, розумно зонована, укомплектована меблями та необхідною технікою. Ідеальний варіант як для здачі в оренду та і для особистого проживання.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213276969