Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 90м2 на Гмыри Бориса ул., Позняки, в Дарницком районе, Киев, метро Позняки

92 500 $
3 963 493 грн
1 028 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
90 / 37 / 33 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
11 из 25

Один санузел раздельный

Код:
1917757
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  10
Агентство недвижимости
АН Level Group
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Патріотика Квартира з дуже вигідним плануванням, можна залишити як 2-кімнатну квартиру з великою кухнею-студією, а можна зробити повноцінну 3-кімнатну квартиру, добудувавши перегородку (Фото 2) квартира на 11 поверсі ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА - 90,6 Квартира в кооперативі, всі внески сплачено Передача під заселення 1-й квартал 2026 року

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213278174