Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 65м2 в Печерском районе, Киев

178 000 $
-3.8%
7 627 046 грн
2 739 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
65 / 18 / 18 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
6 из 22

Один санузел совмещенный

Код:
1918842
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Мележик Оксана
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Новопечерський Двір» вул. Андрія Верхогляда, 2А Простора та світла квартира площею 65 м #178;, розташована на 6 поверсі з 24 у сучасному житловому комплексі Новопечерського району. Квартира з якісним євроремонтом, повністю готова до проживання. Зручне планування: • окрема спальня • простора вітальня • кухня 20 м #178; • санвузол • гардеробна зона Продуманий інтерєр, сучасні матеріали, багато природного світла. Квартира продається з меблями та побутовою технікою — заїжджай і живи. ЖК «Новопечерський Двір» — закрита територія, охорона, відеоспостереження, презентабельні підїзди та ліфти. Є підземний паркінг. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213279377