Позвонить Сообщение

Продам квартиру 20.7м2 на Оболонский просп. 14е, Оболонь, в Оболонском районе, Киев, метро Оболонь

42 000 $
1 799 640 грн
2 029 $ /m2

Площадь:
20.7 / 10.2 / 4.7 м2
Комнат:
1

Этаж:
7 из 9

Код:
1928436
Обновлено:
04-05-2026
Просмотры:  34
Агентство недвижимости
Юзишина Людмила
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається 1 кім.квартира Оболонський пр-т 14 Е Оболонський р-н Локація, яка завжди в попиті. Пропонується до продажу компактна 1-кімнатна квартира в одному з найзручніших районів Києва — Оболонь. Всього 10 хвилин пішки до метро та ТРЦ Dream Town. Поруч школи, дитячі садочки, супермаркети та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Про квартиру: -газова плита , що не мало важливо в наш час -7 поверх із 9-ти -Загальна площа — 20,7 м -Житловий стан -Світла та функціональна -Вид у двір Ідеальний варіант: для першого власного житла під орендний бізнес (район стабільно користується попитом) Квартира компактна, але практична — саме той формат, який швидко продається та легко здається в оренду.

Адрес дома: Оболонский просп., 14Е, Киев, Оболонский район