Позвонить Сообщение

Продам дом 180м2, Аэропорт, в Королевском районе, Житомир

155 000 $
6 641 529 грн
862 $ /m2

Площадь:
180 м2
Участок:
10 сот.
Комнат:
3

Этажей:
2
Стены:
Кирпич

Код:
1930416
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
СІТІ
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

№: 13712! Будинок, Аеропорт, Аеропорт, 2- эт., Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: дві ванни, у будинку. Что в доме альтанка, гараж, город, госп. споруди, камін, літня кухня, окремий двір, сад, сарай, теплиця. Остается: меблі, побутова техніка. Коммуникации: автономна каналізація, вигрібна яма, електрика, свердловина, інд. опалення. Что рядом: зупинки, ліс, транспортна розв'язка. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13712 . ЗВОНИТЕ: +38(096)xxx-xx-xx, +38(098)xxx-xx-xx, Агентство нерухомості.