Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 77м2, Крошня, в Богунском районе, Житомир

68 000 $
2 913 703 грн
884 $ /m2

Площадь:
77 м2
Комнат:
3

Этаж:
10 из 10
Стены:
Кирпич

Код:
1930868
Обновлено:
18-03-2026
Просмотры:  9
Агентство недвижимости
СІТІ
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

№: 13073! 3к. , Крошня, Євгена Рихлика, 10/10, цегла Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: котел. Балкон(ы): два, засклений, лоджія. Дополнительно: інтернет. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: МОЖЛИВИЙ ОБМІН, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТЕРМІНОВО, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13073 . ЗВОНИТЕ: +38(063)xxx-xx-xx, +38(068)xxx-xx-xx, +38(097)xxx-xx-xx, Юрій .