Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 10сот. в городе (пригороде), Житомир

28 300 $
1 212 615 грн
2 830 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
10 сот.

Код:
1930895
Обновлено:
15-03-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
СІТІ
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

№: 13821! Участок під будівництво житлового будинку, 10соток, Передмістя, Тетерівка На участоке: впорядкована територія, електрика, зручний під'їзд, транспортна розв'язка. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13821 . ЗВОНИТЕ: +38(096)xxx-xx-xx, +38(098)xxx-xx-xx, Агентство нерухомості.