Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 75м2 на Покровская ул., Крошня, в Богунском районе, Житомир

63 500 $
2 720 884 грн
847 $ /m2

Площадь:
75 м2
Комнат:
2

Этаж:
4 из 12
Стены:
Кирпич

Код:
1931043
Обновлено:
18-03-2026
Просмотры:  17
Агентство недвижимости
СІТІ
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

№: 13266! 2к. , Крошня, Покровська, 4/12, цегла Окна: енергозберігаючі, металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: гаряча вода, кахель, котел, роздільний. Балкон(ы): лоджія. Дополнительно: автономне опалення, не кутова. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТЕРМІНОВО, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13266 . ЗВОНИТЕ: +38(063)xxx-xx-xx, +38(068)xxx-xx-xx, +38(097)xxx-xx-xx, Юрій .