Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 68м2 на Ломоносова (Михаила Ломоносова) ул. 33/43, Голосеево, в Голосеевском районе, Киев, метро Выставочный центр

105 000 $
4 499 100 грн
1 545 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
68 м2
Площадь кухни:
13 м2
Комнат:
2

Этаж:
12 из 24

Один санузел раздельный

Код:
1933900
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Estate.kiev.ua
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Переуступка. 2х кімнатна. Зручне планування з можливістю зміни з урахуванням ваших фантазій. Будинок активно добудовується(комунікації проведені, ведуться внутрішні роботи та проведення комунікацій по будинку, завершується фасад) Планова здача - травень 2025! «Вежа на Ломоносова» - це житловий комплекс девелопера BudCapital, який передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в Голосіївському районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка. До станції метро «Васильківська» - кілька хвилин пішої прогулянки. Розвинена соціальна та торговельна інфраструктура, Голосіївський парк та ВДНГ, дитсадки, школи та ВНЗ, медичні заклади, банки, спортивні клуби, супермаркети і ТРЦ – навколо є все необхідне для комфортного життя.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213093461

ЖК Вежа на Ломоносова

Адрес дома: Ломоносова (Михаила Ломоносова) ул., 33/43, Киев, Голосеевский район