Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 53м2 в районе Бам (массив Солнечный), Тернополь

78 900 $
3 380 752 грн
1 489 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
53 м2
Комнат:
2

Этаж:
6 из 11

Один санузел совмещенный

Код:
1935655
Обновлено:
28-03-2026
Просмотры:  10
Агентство недвижимости
Кислюк Наталя
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж квартири у новому будинку на БАМі. Квартира розташована на 6 поверсі. Загальна площа 53 кв.м, зручне планування, є великий балкон. У квартирі зроблено сучасний ремонт, частково є меблі та побутова техніка. Зручне розташування, район стрімко розвивається, у пішій доступності вся необхідна інфраструктура.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213290520