Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 52м2 на Владимира Ивасюка (Героев Сталинграда) просп. 37, Оболонь, в Оболонском районе, Киев, метро Минская

85 500 $
-4.5%
3 663 553 грн
1 645 $ /m2

Площадь:
52 м2
Площадь кухни:
7 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
2 из 9

Один санузел раздельный

Код:
1943224
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Шутая Ірина
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом на Оболоні, просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда) Пропонується простора та світла 2-кімнатна квартира у престижному районі Оболонь, за адресою просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда) Поверх: 2 / 9 Загальна площа: 52 м #178; Квартира з ремонтом, повністю готова до проживання Меблі та побутова техніка залишаються. Два кондиціонери , холодильник Liebherr, пральна машина Bosch, електрична плита, мікрохвильова піч функцією конвекції, два телевізори. На підлозі в кімнатах та коридорі паркет. Всі двері з натурального дуба. Квартира дуже тепла, знаходиться в середині будинку ( не кутова) У під'їзді та ліфті відеоспостереження. Біля будинку є місця для паркування Інфраструктура: Район з відмінно розвиненою інфраструктурою, комфортний для життя: ТРЦ Dream Town - магазини, супермаркети, кінотеатр, кафе, спортзал Супермаркети: Сільпо, Novus, АТБ, Varus Продуктові магазини, аптеки, кав'ярні, ресторани Школи, ліцеї та дитячі садочки у пішій доступності Дитячі розвиваючі центри, гуртки та секції Оболонська набережна - чудове місце для прогулянок та відпочинку Поліклініки, приватні медичні центри, стоматології Банки, банкомати, відділення пошти Транспортна розв'язка Мінська - 7 хвилин пішки Оболонь - 12 хвилин пішки Поруч зупинки громадського транспорту: автобуси, маршрутки, тролейбуси, трамваї Зручне сполучення з центром міста Комісію оплачує покупець.