Позвонить Сообщение

Продам дом 168м2 в Кременчугском районе, Полтавская обл.

53 500 $
-6.1%
2 292 399 грн
319 $ /m2

Площадь:
168 м2
Участок:
22 сот.

Этажей:
2

Код:
1943783
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  11
Агентство недвижимости
Олена
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам двуповерховий будинок. Продам двоповерховий будинок у с.Червона Знам?янка (нова Знам?янка) 5 хвилин від молодіжного або Петрівки, асфальтована нова дорога із міста.Будинок утеплений.будинок для тих хто хоче зробити все по новому як захоче сам, е де розгулятися,.в будинку 2 варіантів опалення твердопаливне(дрова) і газове, замінений лічільник,6 кімнат, велика кухня , 2 сан вузли. Пластикові вікна, 2 балкони, та багато іншого. На вулиці капітальний Забор. Побудований гараж під фуру з ямою, е ще один не великий гараж та сарай. 168м2 загальної площі , площа участка 22 сотки.дивитись по домовленості.. Відстань до найближчого міста: до 5 км.; Кількість кімнат: 6; Тип будинку: Будинок; Рік побудови u002F здачі: 1990 - 2000; Тип стін: Цегляний; Зовнішнє утеплення стін: Пінопласт; Тип покрівлі: Металочерепиця; Cанвузол: 2 і більше; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Житловий стан; Меблювання: Так; Побутова техніка: Плита; Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi; Комфорт: Підсобні приміщення, Балкон, Ванна, Огорожа, Гараж, Сад, город, Підігрів підлоги, Тераса; Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Каналізація септик, Свердловина; Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Дитячий майданчик, Школа, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту; Ландшафт (до 1 км.): Річка;

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22445709