Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 62м2 на Химиков просп. 28 в Сосновском районе, Черкассы

65 000 $
-1.5%
2 785 157 грн
1 049 $ /m2

Площадь:
62 м2
Площадь кухни:
6 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
5 из 5

Балкон и лоджия, один санузел совмещенный

Код:
1945785
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  12
Агентство недвижимости
Олійник Євгенія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру.Яка розташована за адресою Проспект Хіміків 28,в гарному затишному районі міста. Вікна виходять на дві сторони , з обох сторін тихі двори , сусіди привітні, чистий під`їзд, є підвал. Квартира повністю укомплектована меблями і технікою. Вся техніка на гарантії!!! По всій квартирі встановлено натяжні стелі,на підлозі лінолеум. В коридорі є ніша з шафою. Частково замінено електропроводку та сантехніку, є лічильники на газ, холодну та гарячу воду.Також встановлена газова колонка, електросушарка та кондиціонер. Вікна замінені на металопластикові, крім одного. Балкон засклений. Встановлені подвійні вхідні двері. Вікна виходять на дві сторони , з обох сторін тихі двори , сусіди привітні, чистий під`їзд, є підвал. В будинку знаходиться магазин , поруч школа та дитячі садочки , аптеки, кафе, дитячі майданчики , у дворі є місця для паркування , в пішій доступності є гаражний кооператив, де можна залишати машину. Гарна транспортна розв`язка У власності більше 3-х років. .Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Хрущовка;Меблювання: Так;Побутова техніка:Так , Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;