Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам Помещение 68м2 на Ровенская ул. 25 в городе (пригороде), Луцк

27 500 грн /мес.
642 $
405 грн /m2

Площадь:
68 м2

Код:
1949509
Обновлено:
05-05-2026
Просмотры:  20
Не платите до просмотра объекта и без договора
Партнер
Олександр
+3x-xxx Показать
Партнер

РОЗТАШУВАННЯ: м. Луцьк, вул. Рівненська, 25. Розвинена інфраструктура, поруч: продуктовий магазин, зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв'язка. ХАРАКТЕРИСТИКИ: - площа: 68.8 м² - відкрите планування - 1-ий поверх - цілодобовий доступ до приміщення - окремий вхід - базовий ремонт - свій санвузол - парковка на 6-10 місць - великі вітрини КОМУНІКАЦІЇ: - електроенергія: лічильник - е-потужність 10 кВт - автономне електричне опаленння - водопостачання: холодна, (лічильник, каналізація) - природня вентиляція - кондиціонер Вартість оренди 27500 грн (всі об'єкти без комісії для орендарів чи покупців) Синиця Ольга

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 68648