Позвонить Сообщение

Продам Офис 76м2 на Шептицких ул. в Галицком районе, Львов

90 000 $
3 856 372 грн
1 185 $ /m2

Площадь:
76 м2
Комнат:
3

Код:
1951859
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  10
Агентство недвижимости
Іванців Святослав
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж фасадного комерційного приміщення місто Львів вулиця Шептицьких, 36. Приміщення розташоване у районі з активною інфраструктурою та стабільним клієнтопотоком. Приміщення знаходиться на 1-му поверсі, 3-х поверхової будівлі. Площа – 76 м. Висота стелі - 3.33 м. Підходить під : офіс, салон, магазин, клініку, аптеку, турфірму, приватний кабінет, студію та інші види малого бізнесу. Наявні усі комунікації та прилади обліку - газопостачання, водопостачання, водовідведення, електропостачання (трифазна мережа 3х380В, 16 кіловат приєднання). Будівля розташована у центральної частині міста, а всього за 100 метрів — архітектурна пам’ятка “Костел святих Ольги та Єлизавети”. Поруч зупинка громадського транспорту, офісні та житлові будинки. Код об’єкта: 16187