Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 50.7м2 на Сагайдачного гетмана ул. 29 в городе (пригороде), Луцк

50 000 $
2 142 429 грн
987 $ /m2

Площадь:
50.7 / 28.1 / 6.7 м2
Комнат:
2

Этаж:
4 из 9
Стены:
Железобетонная панель

Код:
1959904
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  4
Партнер
Наталія
+3x-xxx Показать
Партнер

Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира у одному з найкомфортніших районів міста вул. Сагайдачного (проспект Відродження). Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового панельного будинку. Загальна площа 50,7 кв.м Житлова 28,1 кв.м Функціональне та продумане планування: кухня 6,7 кв.м кімнати 11,0 кв.м та 17,1 кв.м просторий коридор 9,1 кв.м роздільний санвузол лоджія 3,4 кв.м Квартира світла та тепла, з можливістю реалізувати власний дизайн-проєкт без компромісів ідеальна основа для створення житла під себе. Утеплений фасад будинку Встановлені лічильники (світло, вода, газ) Дієве ОСББ, чистий та охайний під’їзд Доглянута прибудинкова територія та наявність паркомісць Локація одна з ключових переваг: розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка, поруч навчальні заклади, магазини, супермаркети та ТЦ. Це об’єкт, який однаково вдало підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції з перспективою стабільного доходу. Телефонуйте для отримання детальної інформації та запису на перегляд.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1011966