Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам 3-к квартиру 87м2 на Шевченко бульв. 352 в Приднепровском районе, Черкассы

15 500 грн /мес.
362 $
179 грн /m2

Площадь:
87 м2
Площадь кухни:
10 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
4 из 12

Один санузел совмещенный

Код:
1964256
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  7
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонуємо в оренду чудову 3-кімнатну квартиру, розташовану на комфортому 4 поверсі 12-ти поверхового цегляного будинку ао бул. Шевченка, 352. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є холодильник, пральна машина, кондиціонер, бойлер, духова шафа, телевізори, сигналізація, інтернет. В одній спальні сучасне двоспальне ліжко з новим матрасом, в другій - новий розкладний двоспальний диван, в коридорі велика вбудована шафа купе. Всі меблі якісні, квартира простора та має зручне планування. Будинок має огороджений благоустроєний двір. Чудове місцерозташування - поруч вся необхідна інфраструктура та недалеко до центру міста. 15500грн.+компослуги, послуги АН.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 111833047