Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам Помещение 242м2 в городе (пригороде), Киев

173 537 грн /мес.
4 050 $
718 грн /m2

Площадь:
242 м2

Код:
1966179
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  7
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Гейко Валерія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Окрема будівля (1 поверх) під офіс, магазин, шоурум, салон, клініку в затишному дворику зі своїм сквером. Поверх розділений на дві частини, які можна використовувати автономно одну від іншої. Центр міста, вул. Антоновича (Горького), 25В. Поруч станції метро Площа Українських Героїв та Олімпійська. Окремий вхід, санвузол, місце для парковки. Пропозиція від власника.помещение свободного назначения

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1591384