Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 75м2 на Воскресенская ул. 14, Воскресенка, в Днепровском районе, Киев, метро Дарница

118 000 $
5 056 132 грн
1 574 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
75 / 37 / 12 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
19 из 25
Стены:
Кирпич

Одна лоджия, один санузел раздельный

Код:
1967888
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається 2 кім. квартира в ЖК «Паркові озера», вул. Воскресенська 14: *19 поверх 25-поверхового будинку. * Загальна площа 75 м2, житлова 37 м2, кухня 12 м2. * Вікна виходять на мальовничий парк «Перемоги» та озеро. * Квартира з сучасним плануванням, дві окремі сальні, два роздільні санвузли, дві просторі лоджії з кухні та з кімнати. * Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою (диван, двоспальне ліжко, комод, дві просторі шафи-купе, холодильник, витяжка, пральна машина, бойлер, мікрохвильова піч, кондиціонер, лічильники на воду та на теплоенергію. Будинок із генератором, при відключенні електроенергії є: вода, опалення, працює ліфт. Просторе парадне з конс'єржем та 3 ліфтами OTIS. На території житлового комплексу є 7-поверховий паркінг, автомийка, супермаркет «Новус», дитячий садок, магазини, аптеки, кафе, відділення Укрпошти та Нової пошти, дитячі та спортивні майданчики, роллердром, біля будинку футбольний майданчик. Територія житлового комплексу охороняється, є вільні паркінги. До ст. метро 'Дарниця' близько 17 хвилин пішки через парк. Телефонуйте за вказаним номером, щоб записатися на перегляд!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212864451

Адрес дома: Воскресенская ул., 14, Киев, Днепровский район, Воскресенка