Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 120м2 в Сосновском районе, Черкассы

73 000 $
3 127 946 грн
609 $ /m2

Площадь:
120 / 28 / 23 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
1 из 2

Код:
1968510
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 2к квартири 120 кв. м на вул. Дахнівська Січ, 1. Особливості планування: кухня-студія • багаторівнева • з мансардою Характеристика будівлі: тип будинку (серія): новий фонд Характеристика приміщення: стан квартири: без оздоблювальних робіт • утеплення: зовнішнє Опалення: індивідуальне газове Підігрів води: двоконтурний котел Приміщення: 2 санвузла Обладнання • меблі • зручності: лічильник на електрику • лічильник на газ • лічильник на воду • електрика • газ Під'їзд: охоронець • відеоспостереження на території

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212873325