Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 72м2 на Крещатик ул. 25, Печерский р-н (центр), в Печерском районе, Киев, метро Крещатик

275 000 $
11 783 358 грн
3 820 $ /m2

Площадь:
72 / 44 / 7 м2
Комнат:
2
Тип:
Смежные

Этаж:
4 из 13
Стены:
Кирпич

Один санузел совмещенный

Код:
1968895
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається двокімнатна квартира в серці столиці на вул. Хрещатик, 25. Історична архітектура у поєднанні з сучасними будівлями навколо створюють неймовірні краєвиди з вікон, а особливо з балкону. Дім побудований у 1954 році, цегляний, парковка, що охороняється, відеоспостереження, консьєрж, 2 ліфта. Квартира розташована на 4 поверсі 13 поверхової центральної секції. Загальна площа 72,1 м2, житлова 44,9 м2, кухня 7,7 м2, висота стелі 3,22 м, у наявності гардеробна 6 м2, балкон, кондиціонер, продається без меблів.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212875491

Адрес дома: Крещатик ул., 25, Киев, Печерский район