Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 61м2 на Гаванская ул. в Самарском районе, Днепр

130 000 $
5 570 315 грн
2 132 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
61 м2
Площадь кухни:
20 м2
Комнат:
2

Этаж:
7 из 8

Код:
1978057
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам видову квартиру 61 кв.м з новим якісним ремонтом в сучасному ЖК Comfort City Lagoon на березі Дніпра зі своєю закритою охороняємою територією, дитячими майданчиками, великим басейном на березі, зонами відпочинку та барбекю, спортивним майданчиком тощо.Поруч зупинка громадського транспорту, АТБ, аптека, кав'ярня, до центру міста 10-15 хвилин на автоОкрема спальня з зоною для гардеробу або робочого місця, простора кухня-вітальня, облаштований гардероб при вході, великий санвузол.7 поверх, дуже гарний вид на річку на місто. Ліфт працює завжди від генератора.В будинку є паркінг та велика безкоштовна парковка перед будинком з зарядною станцією для електромобілів.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212905845