Позвонить Сообщение

Продам дом 140м2 в Днепровое с., в Днепровском районе, Днепропетровская обл.

199 000 $
8 526 866 грн
1 422 $ /m2

Площадь:
140 м2
Участок:
10 сот.

Этажей:
2

Код:
1986729
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам двоповерховий будинок. Район Ямбурга 5 км до аеропорту. Новий будинок з авторським проектом, побудуємо в 2010 році. Утеплений зовні і всередині, площа 140 квадратів, два поверхи дуже економічні електроопалення є котел, Камін , Сауна, Басейн. плодовий сад з плодовими ягодами готовими деревами. Робився на замовлення повністю всі меблі вбудована з дерева. Дорога техника. Двір обладнаний мангальной зоною, зоною відпочинку басейну, садом. Є троє воріт на пульті управління. два гаража. Капітальних. сістемасі очищення води. Очищають всю воду, що надходить в будинок. Система поливу. Альтанка, альтанка робився все під замовлення з дорогих матеріалів робилася для себе з душею. Двір зразкового порядку з самими різновидами дерев персиків абрикосів і смородини яблуні полуниці малини і багато іншого Продається з меблі технікою є різні бонуси. (С зв'язку з переїздом)

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22312415