Позвонить Сообщение

Продам дом 86м2 на Гоголя ул. в Сосновском районе, Черкассы

86 500 $
3 706 402 грн
1 006 $ /m2

Площадь:
86 м2
Участок:
3 сот.

Этажей:
2

Код:
1987681
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам двоповерховий будинок побудований з Газоблоку , утеплений та обкладений декоративною цеглою, земля приватизована 3, 6 сот. , проведені комунікації(каналізація, вода, електрика 380 В) Дах з якісного матеріала (Німеччина) , утеплений мінватою! Високий цегляний паркан на два заїзда, Подвір'я рівне без ям та горбів! Якісний фундамент, всі дозволи на будівництво є! Вода , каналізація -централізована . Будинок після будівельників , загальною площею 100м.кв.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22375707