Позвонить Сообщение

Продам дом 400м2 в Приднепровском районе, Черкассы

118 000 $
5 056 132 грн
295 $ /m2

Площадь:
400 м2
Участок:
8 сот.

Этажей:
2

Код:
1987700
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Будинок не введений в експлуатацію, частково зроблені внутрішні роботи, зроблено електрика 25кв., водопостачання, штукатурка стін, металопластикові вікна, каналізація, вільне планування, стіни з пенобетона, обкладені облицювальною червоною цеглою. Дах покритий метало черепицею. Фундамент блочний з армопоясом. Поряд проходить газ. В будинку чотири спальні, два санвузли, два балкони, дві великих гостьові зали, кухня. Земельна ділянка 0.076 га .

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22375761