Позвонить Сообщение

Продам дом 87м2 на Шевченко ул. в Черкасском районе, Черкасская обл.

64 900 $
2 780 872 грн
746 $ /m2

Площадь:
87 м2
Участок:
20 сот.

Этажей:
1

Код:
1989476
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж.Будинок з ремонтом с. Дубіївка Центр. Продається будинок в мальовничому с.Дубіївка, де поруч ліс та озера. Розташований будинок в самому центрі села. Будинок гарний, добротний після капітальної реконструкції з гаражем на дві машини і новими господарськими спорудами Будинок цегляний , прибудова з газоблоку Фундамент бетонний. Будинок складається з першого і мансардного поверху. На першому поверсі коридор 15 м.кв, спальня 10 м.кв, зала 27 м.кв з виходом на другий поверх, сумісний санвузол з душ.кабінкою, кухня 20 м.кв і котельня .9 м.кв Другий поверх вільного планування. Всі роботи виконані з якісних матеріалів. - дах металочерепиці з водостоковою системою - вікна металопластикові - проводка мідна, встановлений комплект резервного живлення 5.5 кВт -зроблені стяжки, зверху плитка і ламінат.В ванній, залі і кухні теплі поли - вся нова столярка - стеля натяжна -нова сантехніка - металеві сходи на другий поверх На опалення встановлений двохконтурний котел , а також твердопаливний котел з теплообмінником. Вода скважина. Дві вигрібні ями. Оцінять нові господарі і новий господарський блок із ракушняку ,утеплений , який складається з погріба, лятньої кухні і майстерні. Гараж утеплений з оглядовою ямою. Двір просторий. Є фундамент під альтанку. Капітальний літній душ . А який гарний садочок з фруктових дерев.Сортові яблуні, черешні, груші. А для приготування смачної їжі після трудових буднів встановлений тандир. Ділянка 20 сот, приватизована. Паркан з металошиферу. Ворота зроблені під автоматику. Вулиця широка, зручний підїзд. До мі.Черкаси 20 хв Будинок вартий вашої уваги. Телефонуйте і ми покажемо в зручний для вас час. Відстань до найближчого міста: до 20 км.; Кількість кімнат: 2; Тип будинку: Будинок; Тип стін: Цегляний; Тип покрівлі: Металочерепиця; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Авторський проект;