Позвонить Сообщение

Продам Помещение 1200м2 на Хмельницкого ул. в Суховоля с., во Львовском районе, Львовская обл.

640 000 $
27 423 087 грн
534 $ /m2

Площадь:
1200 м2

Код:
1994136
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Петрик Анастасія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж комерційної нерухомості. Будівництво під клієнта. складське приміщення 1200 кв.м., офісне приміщення можливо 100-200 кв.м. під замовника. Ділянка 26сот. Електрика - 50 квт. Доїзд асфальтований, 2км. від траси. Поруч зупинка громадського транспорту.підійде під складське приміщення, виробництво, TRUCK сервіс.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 2491680