Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 4сот. на Рождественская ул. в Приднепровском районе, Черкассы

9 500 $
407 061 грн
2 375 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
4 сот.

Код:
1994544
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж ділянки в кооперативі «Енергетик», Продається дачна ділянка в кооперативі 'Енергетик'. - Ділянка площею 4,8 сотки правильної форми; - На ділянці , як бонус, є маленький гарний будиночок для літнього відпочинку. - Підведене світло, технічна вода для поливу. - Вдале розташування (недалеко від 18-ї школи) дає можливість побудувати собі будинок для проживання. Багато сусідніх ділянок розбудовуються. Ціна 9500 у.о. Слухаємо пропозиції. Тип нерухомості: Земля сільськогосподарського призначення; Комунікації: Центральний водопровід, Електрика; Будівлі на ділянці: Будинок;

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 26136112