Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 8сот. на Шевченко ул. в Русская Поляна с., в Черкасском районе, Черкасская обл.

9 500 $
407 061 грн
1 188 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
8 сот.

Код:
1994624
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж земельної ділянки в центрі села Руська Поляна!. Пропонується земельна ділянка площею 0,0859 га в самому центрі с. Руська Поляна (Черкаський район) на вулиці Шевченка. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Рівна ділянка правильної форми, що ідеально підходить для будівництва будинку. Комунікації: поряд проходять електромережа, є можливість підключитися. Зручний під'їзд – асфальтована дорога. Розвинена інфраструктура: 100 метрів від центральної вулиці, поряд магазини, зупинка транспорту. Ідеальний варіант для будівництва вашого майбутнього дому в затишному місці! Ціна: [9500у.о.] Слухаємо пропозиції! Телефонуйте, поки ділянка ще в продажу!. Відстань до найближчого міста: до 15 км.; Тип нерухомості: Земля житлової й суспільної забудови; Кадастровий номер: xxx-xx-xx:02:004:0963; Інфраструктура (до 500 метрів): Магазин, кіоск, Зупинка транспорту;

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 26136360