Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 5сот. в Ленинском районе, Винница

15 000 $
642 729 грн
3 000 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
5 сот.

Код:
1994705
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Чеховська Олександра
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Супер місце поруч з містом. Розбудований район.5 хв до міста Вінниця. Асфальтована дорога. По вулиці електроенергія та газ. До транспорту 5 хвилин.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 26136599