Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 84.2м2 на Ломоносова (Михаила Ломоносова) ул., Голосеево, в Голосеевском районе, Киев, метро Выставочный центр

120 000 $
5 141 829 грн
1 426 $ /m2

Площадь:
84.2 м2
Площадь кухни:
19.2 м2
Комнат:
2

Этаж:
9 из 13

Код:
1996383
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Олександр
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#12116 Актуально На продажі простора 2-кімн квартира в ЖК Ліко-Град, вул. Здановської 60а (Ломоносова), м. Іподром. Світла з функціональним плануванням: дві окремі кімнати, 2 окремі санвузли, гардеробна кімната в спальній кімнаті, засклений балкон. Квартира мебльована та укомплектована технікою: духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, бойлер, кондиціонери на кухні та одній з кімнат. В будинку є магазини, відділення декількох пошт, кав'ярні. Ідеальна локація: метро - 10 хвилин пішки, поруч магазини, ресторани, кавярні, спортивний клуб, сучасні школи, дитячі садочки та вся необхідна інфраструктура. Маємо відео квартири. Квартири вільна та готова до продажу. Також маємо відео огляд квартири. Телефонуйте