Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 34.1м2 на Березняковская ул. 36в, Березняки, в Днепровском районе, Киев, метро Левобережная

37 700 $
1 615 391 грн
1 106 $ /m2

Площадь:
34.1 / 20.1 / 4.5 м2
Комнат:
1

Этаж:
2 из 9

Требует ремонта

Код:
1996934
Обновлено:
05-05-2026
Просмотры:  16
Агентство недвижимости
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 1-кімнатну квартиру, вул. Березняківська, 36-В, Дніпровський район, Березняки, станція метро "Лівобережна" 25 хвилин на транспорті. Код об’єкта SF-3-311-984 2/9 поверх | Будинок: цегляний Загальна площа: 34,1 кв.м Площа кухні: 4,5 кв.м Особливості планування: кухня, окрема кімната 20,1 кв.м, суміжний санвузол, балкон, передпокій. Стан квартири: під ремонт Ціна: $37,7 тис + послуги АН Хочеш більше варіантів? Пиши або переходь в Telegram-бот HataHomebot — шукає за параметрами, як рієлтор Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах: єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719 $ Платимо гроші за рекомендацію! Отримайте бонус, якщо по вашій рекомендації оформлена угода через нашу АН. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-311-984-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7037053

Адрес дома: Березняковская ул., 36В, Киев, Днепровский район