Позвонить Сообщение

Продам 5-к квартиру 161.5м2 на Липковского Василия Митрополита (Урицкого) ул. 38а, Соломенка, в Соломенском районе, Киев, метро Вокзальная

356 000 $
15 254 092 грн
2 205 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
161.5 / 51.5 / 49 м2
Комнат:
5
Тип:
Раздельные

Этаж:
24 из 25

Один санузел раздельный

Код:
1997106
Обновлено:
02-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Долгушіна Яна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонується до продажу простора дворівнева квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Time. За адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 38-А. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, масштаб простору та престижну локацію поруч із центром Києва. Основні характеристики: Загальна площа — 161,5 м #178; Кухня- вітальня — 49 м #178; 3 майстер спальні, 2 гардеробні Висота стель — 2,8 м #178; (другий світ 6м) Функціональне планування дозволяє реалізувати як класичний сімейний формат, так і сучасний open space. Великі вікна забезпечують максимальну кількість природнього світла. Про житловий комплекс Time: Сучасна архітектура та стильний фасад Закрита територія з контролем доступу та відеоспостереженням Підземний паркінг Презентабельні вхідні групи та консьєрж-сервіс Доглянута прибудинкова територія Локація: комплекс розташований у зручному районі поруч із центром міста. Відмінна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину Києва. Поруч: діловий центр міста, школи, дитячі садки, супермаркети, ресторани, кавярні, зелені зони для відпочинку. Переваги квартири: - велика площа — рідкісна пропозиція на ринку, - ідеальна основа для індивідуального дизайну, - престижний комплекс, - вигідна інвестиція як для життя, так і для оренди. Телефонуйте для додаткової інформації та організації перегляду. З радістю покажемо у зручний для Вас час.