Позвонить Сообщение

Продам 5-к квартиру 150м2 во Франковском районе, Львов

500 000 $
21 424 287 грн
3 334 $ /m2

Площадь:
150 м2
Площадь кухни:
14 м2
Комнат:
5

Этаж:
2 из 3
Стены:
Кирпич

Код:
1997397
Обновлено:
01-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Realty Group Львов
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається чудова, простора квартира по вул.Київська, у Франківському районі Львова. Знаходиться в гарному будинку пост- австрійської забудови 1924 року. Ідеально для великої та дружної сімї! Квартира має ряд переваг: - загальна площа 150м.кв. -5 кімнат, з них 4 ізольовані - 2 поверх - просторий коридор - індивідуальне опалення - теплі підлоги де плитка - висота стелі 3.40 - якісний ремонт в класичному стилі - залишаються меблі та техніка преміум класу - з кухні є вхід у велику кладову( мрія кожної господині) - два балкони - якісне деревяне покриття на підлозі - система резервного живлення Ecoflow Разом з квартирою продається підвал 26м.кв з ремонтом (входить в ціну), в даний момент використовується як укриття. Будинок має свою закриту територію, внутрішній двір, в межах якого є два паркомісця!