Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 33.4м2 на Ильинская ул. в Ковпаковском районе, Сумы

30 500 $
1 306 881 грн
914 $ /m2

Площадь:
33.4 / 16.9 / 5.1 м2
Комнат:
1

Этаж:
4 из 5

Код:
1998817
Обновлено:
04-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Анастасія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж затишної 1-кімнатної квартири вул. Іллінська (ЦЕНТР) 30 500 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Працюємо з держпрограмами: єВідновлення / єОселя / житловий ваучер Поверх: 4/5 Загальна площа: 33.4 м #178; Теплий цегляний будинок Гарний якісний ремонт Встановлена газова колонка — гаряча вода завжди Балкон Меблі та техніка за домовленістю Локація: • тихий центр міста • до центру — 15 хвилин пішки • поруч магазини, аптеки, кавярні, ринок • школи та дитячий садок у пішій доступності • затишний та спокійний двір

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213330133