Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 87м2 на Озерная ул. 4а в районе Озерная, Хмельницкий

74 900 $
3 209 358 грн
861 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
87 м2
Площадь кухни:
22 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
10 из 10

Одна лоджия, один санузел совмещенный

Код:
1999093
Обновлено:
05-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ВЛАСНИК! Квартира 87 м.кв з видом на озеро!.Продам 2-х кімнатну квартиру, в зданому, обжитому будинку. Стіни -цегла, утеплений пінопластом. Квартира дуже тепла. Не кутова. Стан - від забудовника. ЖК Приозерний (вул. Озерна, 4а). Неймовірний вид на озеро! Повноцінний 10 поверх, площа 87 м.кв, всі комунікації підключені. Газовий котел переміщений на лоджію, що дозволяє ще додатково спланувати кухню-студію. Поруч з будинком зупинка громадського транспорту, озеро, спортивний майданчик, супермаркет, аптека, будівельний маркет. Неподалік школа, дитячий садочок. Перший власник, у власності більше 3-х років. Можливо під державні програми. Оперативний показ. Торг реальному покупцю. Телефонуйте - домовимося! ).Вид обєкта: Новобудова;Підходить під вимоги єОселя: ;Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.;Назва ЖК: ПРИОЗЕРНИЙ;Рік введення в експлуатацію: 2 021;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Комфорт;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Індивідуальне газове;Меблювання: Ні;Побутова техніка: Без побутової техніки;Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;Ландшафт (до 1 км.): Озеро, Парк;