Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 102м2 на Ломоносова (Михаила Ломоносова) ул., Голосеево, в Голосеевском районе, Киев, метро Выставочный центр

125 000 $
5 356 072 грн
1 226 $ /m2

Площадь:
102 м2
Площадь кухни:
20 м2
Комнат:
3

Этаж:
9 из 13

Код:
1999399
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Олександр
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#12235 Актуально Продається 3-кімнатна квартира за адресою: вул. Юлії Здановської, 58А (колишня Ломоносова). Квартира в житловому стані — можна одразу заїжджати або оновити під власний смак. Зручне планування, достатньо простору для комфортного проживання сім’ї. Переваги локації: • Розвинена інфраструктура — поруч усе необхідне • Школа прямо у дворі • Дитячі садочки в пішій доступності • Магазини, супермаркети, сервіси поруч • До метро — лише 10 хвилин пішки Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції. Телефонуйте для уточнення деталей та перегляду.