Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 12сот. в Новояворовск, в Яворовском районе, Львовская обл.

1 800 $
77 127 грн
150 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
12 сот.

Код:
2000380
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Михалюк Іван
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ Адреса - місто Новояворівськ (село Терновиця, Яворівський район), Львівської області Площа ділянки -12 соток. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку. Комунікації -без комунікацій, є можливість підключення, знаходяться поруч з ділянкою. Особливості даної ділянки - ділянка рівнинної форми, розташована у мальовничій місцевості біля водойми, де можна відпочивати та рибалити, поруч живуть сусіди. Доїзд до ділянки присутній. Відстань до Львова - 44 км, відстань до Новояворівська - 8 км Код обʼєкта: #3123