Позвонить Сообщение

Продам дом 224м2 в Старый Самбор, в Самборском районе, Львовская обл.

42 000 $
1 799 640 грн
188 $ /m2

Площадь:
224 / 58.5 / 34.5 м2
Участок:
47 сот.
Комнат:
2

Этажей:
2

Код:
2000441
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Михалюк Іван
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ПРОДАЖ БУДИНКУ Адреса — Село Сушиця, (Старий Самбір), Львівська область Кількість кімнат — дві. Поверховість — двоповерховий будинок. Матеріал стін — цегла. Земельна ділянка — 47 соток, неогороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку. Загальна площа будинку — 224 м², житлова — 58.5 м², кухня — 34.5м². В будинку зроблений частковий ремонт на першому поверсі: встановлені міжкімнатні двері, встановлений газовий котел, теплу підлогу та батареї. Розведено водовідведення та водопостачання, а також електропроводка, вкладена плитка у санвузлі. З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі. Санвузол — один. Перший поверх будинку включає: тамбур, коридор, санвузол, кухня та дві житлові кімнати. Другий поверх: вільне планування. Наявні комунікації: електрика, 3 фази / газ / колодязь. Особливості даного будинку — це мальовниче розташування на підвищенні з панорамним видом на гори, тиха й затишна атмосфера поруч із лісом і річкою, а також простора ділянка, що ідеально підходить для відпочинку або заміського життя. Код обʼєкта: 5352