Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 189м2 на Бориславская ул. в Трускавец, в Дрогобычском районе, Львовская обл.

170 370 $
7 300 111 грн
902 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
189 м2
Площадь кухни:
16 м2
Комнат:
3

Этаж:
2 из 6

Код:
2000492
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Гергель Тетяна
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса — місто Трускавець, вулиця Бориславська, 119, Львівська область. Кількість кімнат — три кімнатна квартира. Поверх — 2 з 6. Тип будинку — новобудова . Матеріал стін — цегла. Загальна площа — 189 м², житлова — ____ м², кухня — 16,2 м². В квартирі зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка. Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. Лоджія - одна. Санвузли — два . Особливості даної квартири — це те що квартира двостороння / на поверсі дві квартири / 10 хвилин до центру та бювету. Поруч з будинком: аптеки, зупинка громадського транспорту, магазин. Код обʼєкта: 5558