Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 43м2 на Малоголоскивская ул. в Шевченковском районе, Львов

89 095 $
3 817 574 грн
2 072 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
43 / 16.6 / 12 м2
Комнат:
1

Этаж:
8 из 9

Код:
2000506
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Михалюк Іван
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ Адреса — місто Львів, вулиця Малоголосківська. Кількість кімнат — одна кімнатна квартира. Поверх — 8 з 9. Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Загальна площа — 43 м², житлова — 16.6 м², кухня — 12 м². Опалення — індивідуальне газове. Лоджія - одна. Санвузол — один / суміжний. Будинок вводиться в експлуатацію в 2-3 кварталі 2026 року. Продаж по переуступці прав. Особливості даної квартири - це те, що дана квартира знаходиться в заселеному розвиненому районі, все необхідне під рукою. З вікна квартири відкривається гарний краєвид на місто, наявний підземний паркінг, гарно облаштована прибудинкова територія. Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, ТЦ "Спартак", парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо. Також надаємо послуги з виконання ремонтних робіт. Детальніше за номером в цьому оголошенні. Код обʼєкта: 5597