Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 33.4м2 на Обуховская ул. 91а, Беличи, в Святошинском районе, Киев, метро Академгородок

52 700 $
2 258 120 грн
1 578 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
33.4 / 23.8 / 5 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
4 из 6

Дизайнерский ремонт, два санузла

Код:
2000582
Обновлено:
08-05-2026
Просмотры:  9
Агентство недвижимости
Олександр Михайлович
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам однокімнатну квартиру в Святошинському районі,новобудова. Загальна площа 33, 4 кв.м. Академмістечко, Біличі, Новобіличі. Вул. Обухівська, КЛУБНИЙ будинок. Квартира повністю укомплектована та готова для проживання. У будинок заведені всі комунікації (світло, вода, каналізація, інтернет), окремим плюсом цього ЖК автономна котельня (не залежить від електрики). Є власна парковка для авто ЖК знаходиться в тихому та затишному місці, при цьому в пішій доступності є вся комфортна інфраструктура:садочок, школа, магазини, аптеки, поліклініка, поштові відділення, SptLife. Поруч ліс, озеро з пляжем, зручна транспортна розв язка до метро «Академмістечко» (15 хв. пішки). Швидкий виїзд на Житомирську трасу, Кільцеву дорогу, в сторону Ірпіня, Гостомеля, Бучі, ТРЦ Lavina Mall. Характеристика будівлі: індивідуальний проект. Будинок зовні утеплений базальтовою ватою 100 мм. Натяжна стеля. Підлога (покриття): керамічна плитка та ламінат. Внутрішнє оздоблення: фарбування, кахель Опалення: твердопаливний котел. Підігрів води: бойлер. тумба -душова кабіна -електрична плита -вбудована кухня -кондиціонер -лічильник на електрику -лічильник на воду. Заходь, та живи вже зараз . Комісійні агенству сплачує покупець Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами: 1) єОселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат на зруйноване житло (єВідновлення) Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно! З повагою АН Ideal Home! Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-313-922-BN.