Позвонить Сообщение
Это объявление неактивно, но Вы можете отправить сообщение контактному лицу или посмотреть варианты по: / / / / / / Купить 1-к квартиру Голосеево, Киев

ТОП Продам 1-к квартиру 41.5м2 на Максимовича Михаила (Трутенко Онуфрия) ул. 26д, Голосеево, в Голосеевском районе, Киев, метро Васильковская

110 000 $
4 713 343 грн
2 651 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
41.5 / 14.03 / 15.42 м2
Комнат:
1

Этаж:
14 из 21
Стены:
Кирпич

Код:
2000697
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  17
Партнер
Aspo biz - Сервис...

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Нова Англія, будинок Вінздор 41 м продуманого простору для комфортного життя в сучасному житловому комплексі Києва. Квартира має зручне планування, яке легко адаптується під ваш стиль життя як для власного проживання, так і під інвестицію. Укомплектована всім необхідним: пральна машина посудомийна машина 2 кондиціонери ванна електричний бойлер духова шафа Про ЖК Нова Англія: Закрита територія з охороною, доглянуті двори, власна інфраструктура кав’ярні, магазини, салони, дитячі та спортивні зони. Зручна локація та швидкий доступ до центру міста роблять комплекс комфортним для щоденного життя. Це варіант для тих, хто цінує порядок, безпеку та зрозумілу інвестицію в нерухомість. Зв’яжіться, щоб отримати деталі та домовитися про перегляд. Комісія: 5%

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1012382

ЖК Новая Англия

Адрес дома: Максимовича Михаила (Трутенко Онуфрия) ул., 26д, Киев, Голосеевский район, Голосеево