Позвонить Сообщение

Продам дом 250м2 на Владимирская ул. в Заречном районе, Сумы

69 000 $
2 956 552 грн
276 $ /m2

Площадь:
250 м2
Участок:
10 сот.

Этажей:
2

Код:
1908376
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  17
Агентство недвижимости
Анастасія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж будинку по вул.Володимирська (р-н Хіммістечка) 69 000$ пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Загальна площа: 250 м #178; Просторе планування,два поверхи Площа ділянки: 10 соток Ремонт від забудовника Всі комунікації Місце для авто

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22383696