Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 53м2 в Печерском районе, Киев

160 000 $
6 855 772 грн
3 019 $ /m2

Площадь:
53 / 32 / 8 м2
Комнат:
2

Этаж:
2 из 6

Код:
2000992
Обновлено:
07-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Олександр
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#12333 Актуально Продаж 2-кімнатної квартири в історичному центрі Києва Поруч: Хрещатик, Золоті ворота, Київський метрополітен Пропонується квартира в монументальному будинку сталінської епохи — надійна «сталінка» із залізобетонними перекриттями та атмосферою справжнього центру столиці. Переваги будинку: • Закритий тихий двір • Охайний під’їзд (чистий парадний вхід) • Капітальна якість будівництва Про квартиру: • Дві окремі кімнати • Виконано якісний ремонт • Повністю замінені всі комунікації та електропроводка • Вирівняні стіни та підлога • Укомплектована меблями та побутовою технікою Готова до проживання без додаткових вкладень